ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

decorall.com

DECORALL MOBİLYA DEKORASYON SANAYI TICARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÜMÜŞYAKA MAH.YALIKÖY CAD.NO:17 SİLİVRİ /İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0271075071800019

Vergi No: 2710******

İşletme Adı: DECORALL MOBİLYA DEKORASYON SANAYI TICARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.04.2024

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: decorallmobilyadekorasyon@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ev Bahçe Mobilyaları

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler