ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.weisswear.com

BURAK SEZEK WEISS

# İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 33694***********

Vergi No: 33694******

İşletme Adı: BURAK SEZEK WEISS

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 03.03.2021

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: burak.sezek@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Weiss, kendini çağdaş sanatla modanın kesiştiği bir yol olarak tanımlar. Bu yol sade şıklığı korumakla beraber, herkes için kullanıcısı olabileceği bir markayı temsil eder. Kullanıcılarını yalnızca müşteri olarak değil, katkı sunmaya çalıştığı küresel hedeflerde, doğadaki tüm varlıklara ve yarınlara daha sürdürülebilir bir dünya mirası bırakabilmek adına ortak katkı sunan partnerler olarak görür. Ortaya çıktığı kültüre sırtını dönmeyip aksine yol üzerinde karşılaştığı bütün kültürlere kucak açan ve onlara değer veren bir markadır.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler