ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.garmak.com.tr

GAR-MAK MAKİNE KİMYA MÜHENDİSLİK DEMİR ÇELİK İNŞAAT NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

DUMLUPINAR MAH. ALİZE CAD. NO:5A/1 NİLÜFER Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0389070330900013

Vergi No: 3890******

İşletme Adı: GAR-MAK MAKİNE KİMYA MÜHENDİSLİK DEMİR ÇELİK İNŞAAT NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.06.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: garmak@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Garmak Makine bünyesinde kurulan e-pazaryeri endüstriyel teknik hırdavat market. İmalat sanayide kullanılan yarı-mamül ürünlere ulaşmayı kolaylaştıran, üretici ve diğer üretici arasında köprü oluşturan dropshipping sistemi. Ne alsan yeridir!

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler