ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

blog.serdarhakan.net Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

TASFİYE HALİNDE ARTI DANIŞMANLIK DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SULTANÇİFTLİĞİ MAH. TURGUT ÖZAL CAD. SELEN SOK., ÇINAR EVLERİ E-BLOK D4 ÇEKMEKÖY-TAŞDELEN İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0850029866500010

Vergi No: 8500298665

İşletme Adı: TASFİYE HALİNDE ARTI DANIŞMANLIK DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 08.02.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: serdarhakan.duzgoren@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Serdar Hakan AKADEMİ olarak 7 yıldır güvenle eğitim vermekteyiz. Bu zaman zarfında hem yüzyüze eğitimler hem de e-kitap, kitap ve eğitim setlerini sizler için hazırlayarak hizmetlerimize son hız devam etmekteyiz. Eğitimlerimiz dünya genelinde E-kitap olarak ingilizce dilinde ve Türkiye de yine DVD-Setler, basılı kitaplar ve e-kitaplar olarak devam etmektedir. Sitemiz üzerinde ayrıca ücretsiz makaleler yayınlamaktayız ve mağazamıza düzenli olarak yeni eğitim setleri ve kitaplar eklemekteyiz.Sitemizde yer alan eserler 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapmasımda koruma altındadır.

Mal ve Hizmetler

- Eğitim

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart