ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

bayiden.com.tr

AHMET AKSOY

GEVHERNESİBE MAH. ANIT CADDESİ NO 5 KOCASİNAN Kayseri - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 40765******

İşletme Adı: AHMET AKSOY

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 12.11.2021

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: aksoydesign@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2014 yılında bu yana faaliyet gösteren firmamız, Elektronik ve Tüketici Elektrik/ elektronik, seslendirme, bilgisayar, bilişim, yazılım gibi sektörlerde hizmet vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler