ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.boragiyim.com.tr

VELİ BORA BORA GİYİM

SAHİBİATA MAH. DÜLGERLER SK NO:59 KAPU CAMİ KIBLESİ MERAM/KONYA Konya - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 13343******

İşletme Adı: VELİ BORA BORA GİYİM

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 04.05.2023

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: veli.bora@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1992 yılından günümüze,geniş ürün yelpazesi kaliteli ürün ve hizmetleriyle sektöre öncülük eden Bora Giyim 2018 yılında BORA GİYİM MEDİKAL VE ASKERİ MALZEMELERİ adıyla E-ticaret sektörüne giriş yapmış bu sektörde amacını kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti üzerine inşa etmiştir.

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Medikal Ürünler

- Spor ve Outdoor

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler