ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

favorahome.com

FAVORA EV TEKSTİLİ LİMİTED ŞİRKETİ

ALTINEVLER MAH. PLEVNE CAD. 79/B-A Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0385149148400001

Vergi No: 3851******

İşletme Adı: FAVORA EV TEKSTİLİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.12.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: favoraevtekstil@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Her sezonun trend parçalarını uygun fiyat ve sınırsız stokla evinize taşımak, hayalinizdeki evi tasarlamınıza yardımcı olmak adına 2020 yılının ilk aylarında kurulan Favora Home, kısa zaman içerisinde emin ve hızlı adımlarla büyüyerek evini önemseyen, dekorasyonu seven geniş kitlelere ulaştı. Geniş ürün yelpazesi ve yüzlerce renk seçeneği ile yatak odanızdan banyolarınıza, salonlarınızdan mutfak ve bebek odalarınıza kadar yaşam alanlarınızı tasarlıyoruz. Favora Home, eğitimli ekibi ile sevdiklerinizle vaktinizi geçirdiğiniz, hayaller kurduğunuz yaşam alanınızı keyifli ve huzurlu bir ortam haline getirmeyi, memnuniyetiniz için doğru parçaları seçip sizlerin beğenisine sunmayı hedefliyor; evinizi güzelleştirmek ve rahat bir yaşam alanına dönüştürmek için her alanda sizlerle buluşuyoruz. Kalitesinden ödün vermeyen, her sezona canlılık ve tazelik vadeden Favora Home ekibi sizin için modern ve trend ürünleri takip ederken, aynı zamanda kendini her fırsatta geliştirmek için çabalıyor. Ekip olarak siz değerli aile üyelerimizin memnuniyetlerini önemsiyoruz. Daha kaliteli hizmet sunabilmemiz adına bize Whatsapp hattımızdan, sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir, ürünlerimiz hakkında soru sorabilir, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Sizi çok önemsiyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler