ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

b2b.dinamikrulman.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

DİNAMİK RULMAN SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

BARBAROS MH.DEREBOYU CD.ALZAMBAK SK.VARYAP MERİDİAN A BLOK NO:2/50 ATASEHİR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0297061883800013

Vergi No: 2970618838

İşletme Adı: DİNAMİK RULMAN SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.01.2018

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: dinamikrulman@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Dinamik Rulman San.ve Tic.A.Ş; Rulman ve güç aktarım ürünleri ile faaliyetine başlamış olan firmamız daha sonrasında Aksiyel & Radial Fanlar, Blower Fanlar ve Step Motorların da satış ve pazarlamasını yapmaya başlamıştır. OEM ve satıcı müşterilerine distribütörlüğünü yapmış olduğu markaları ile en üst seviyede hizmet vermeye odaklı firmamız ; Enerji, havacılık, savunma sanayi, tekstil, medikal, gıda ve daha bir çok sanayi alanına ürün temin etmektedir. Dinamik A.Ş Ürün Grupları; Rulman, Rulman Yatakları, Transmisyon Zincirleri, Fan Motorlar, Step Motorlar. Markalarımız : NMB Minebea , NHBB, Cerobear, DID, IJK, IKS

Mal ve Hizmetler

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler