ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

magazanolsun.com

TEKKART BİLİŞİM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

İKİTELLİ OSB MAH. YTÜ İKİTELLİ TEKNOPARK SOK.NO:1/207 BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0836045789400015

Vergi No: 8360******

İşletme Adı: TEKKART BİLİŞİM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: MağazanOlsun Girişimci

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.11.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magazanolsunmagazaapp

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/magazanolsun-giri%C5%9Fimci/id1595317822?l=tr

Kep Adresleri: tekkartbilisim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

“Herkes için e-ticaret” sloganıyla hayata geçen magazanolsun, işletme ve bireylerin en kolay şekilde e-ticaret yapmasını mümkün kılan bir altyapı sunar. İster firmanızın e-ticaret mağazasını kolaylıkla açıp ürünlerinizi tüm Türkiye'ye ulaştırabilir, isterseniz de bir firma veya ürüne sahip olmadan e-ticaretten kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Online Eğitim

- Tatil ve Seyahat

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı