ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.jetbahce.com

GÜRSOY ŞAHİN JETBAHCE SULAMA SİSTEMLERİ VE SANAL MAĞAZACILIK

SARAYLAR MAH. 510 SK. NO:3/A MERKEZEFENDİ/DENİZLİ Denizli - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 16657******

İşletme Adı: GÜRSOY ŞAHİN JETBAHCE SULAMA SİSTEMLERİ VE SANAL MAĞAZACILIK

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.08.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: gursoy.sahin@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye genelinde, internet ortamında faaliyet gösteren jetbahce.com, bahçecilikte ve tarım işlerinde kullanılan makine, alet ve sulama ürünleri gibi çeşitli ekipmanların ticaretini yapmaktadır. Yöneticilerinin uzun yıllar boyunca sahip olduğu tecrübeler neticesinde, sektörün önde gelen markalarını uygun fiyat politikası ile birlikte müşterilerine sunmayı görev bilen jetbahce.com, kesintisiz müşteri desteği ile %100 müşteri memnuniyetine önem vermekte ve internette güvenli alışverişin bir numarası olma yolunda ilerlemektedir.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler