www.jetbahce.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

GÜRSOY ŞAHİN JETBAHCE SULAMA SİSTEMLERİ VE SANAL MAĞAZACILIK

SARAYLAR MAH. 510 SK. NO:3/A MERKEZEFENDİ/DENİZLİ Denizli - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Vergi No: 16657******

İşletme Adı: GÜRSOY ŞAHİN JETBAHCE SULAMA SİSTEMLERİ VE SANAL MAĞAZACILIK

Kep Adresleri: gursoy.sahin@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye genelinde, internet ortamında faaliyet gösteren jetbahce.com, bahçecilikte ve tarım işlerinde kullanılan makine, alet ve sulama ürünleri gibi çeşitli ekipmanların ticaretini yapmaktadır. Yöneticilerinin uzun yıllar boyunca sahip olduğu tecrübeler neticesinde, sektörün önde gelen markalarını uygun fiyat politikası ile birlikte müşterilerine sunmayı görev bilen jetbahce.com, kesintisiz müşteri desteği ile %100 müşteri memnuniyetine önem vermekte ve internette güvenli alışverişin bir numarası olma yolunda ilerlemektedir.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler