ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

detayhost.net

AHMED ARİF ALPDAĞTAŞ BAŞKALE ÇAY EVİ

KARAÇALI MAHALLESİ İNÖNÜ CADDESİ Muğla - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 22700******

İşletme Adı: AHMED ARİF ALPDAĞTAŞ BAŞKALE ÇAY EVİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 15.04.2024

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: destayhost@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Biz DetayHost olarak, internet dünyasında 10 yıldan fazla deneyime sahip bir ekip olarak gururla hizmet vermekteyiz. Kökenimiz 2010 yılına, metin2 sektöründe küçük bir başlangıç ​​yaptığımız zamanlara dayanıyor. O zamandan beri, tutkulu ve kararlı bir şekilde çalışarak sektörde önemli bir oyuncu haline geldik. 2015 yılında, hizmetlerimizi daha da genişletmek ve kullanıcılarımıza daha iyi bir deneyim sunmak amacıyla Metin2Bayi.com olarak adım attık. Hızlı büyümemiz ve başarımız, bizi 2018'de resmi olarak şirketleşmeye ve 3AGames adını alarak daha da büyük bir adım atmaya teşvik etti. Şimdi ise, daha geniş bir yelpazede hizmetler sunarak ve daha fazla kullanıcıya ulaşarak DetayHost olarak yolumuza devam ediyoruz. Yeni ismimizle birlikte, sunduğumuz hizmetlerdeki kalite ve müşteri memnuniyeti standartlarımızı daha da yükseltmeye kararlıyız DetayHost olarak, güçlü bir altyapı ve uzman bir ekip ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizle birlikte büyümeye ve başarıya ulaşmaya devam etmek için sabırsızlanıyoruz. Bizimle birlikte yolculuğa çıkmak ve web projelerinizde bize güvenmek için teşekkür ederiz. DetayHost Ekibi

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler