ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.romostravel.com

ROMOS TURİZM BİLİŞİM DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SİNANPAŞA MAHALLESİ, ALAYBEYİ SOKAK, HAKAN ZİNİ İŞHANI, NO:2 KAT:3 BEŞİKTAŞ/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0735162326600001

Vergi No: 7351******

İşletme Adı: ROMOS TURİZM BİLİŞİM DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.11.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: romosturizm@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Romos Travel Agency was established in Istanbul as a Destination Management Company (DMC) in Turkey. Romos Travel Agency is a fully licenced and accredited tour operator under the registration of; ITO (Istanbul Chamber of Commerce) Romos Turizm, Bilişim, Dış Ticaret LTD. ŞTİ, TURSAB (Association of Turkish Travel Agencies) under the license of : A-13114, Ministry of Culture and Tourism under the name: ROMOS TRAVEL AGENCY

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı