ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

proemtia.com

MAKSMARKET DANIŞMANLIK ELEKTRONİK HİZMETLER TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

LEVENT MH. MELTEM SK. 10/6 İŞ KULELERİ KULE 2 34330 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 06111***********

Vergi No: 61117******

İşletme Adı: MAKSMARKET DANIŞMANLIK ELEKTRONİK HİZMETLER TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.11.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: proemtia@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

İş Bankası Grubu’nun işletmelerarası ticarete aracılık eden pazaryeri platformu. “Endüstriyel Ürün Ticaretinin Dijital Platformu" Proemtia, demir çelik ürünleriyle başlamak üzere endüstriyel ürün ve emtia ticaretine aracılık etmek amacıyla İş Bankası Grubu tarafından geliştirilen güvenilir bir dijital pazaryeri platformudur. Demir çelik ürünlerinin Türkiye’nin farklı noktalarındaki alıcı ve satıcılarını aynı platformda bir araya getirerek ticareti kolaylaştırıyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler