ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

hepiya.com

MUHAMMET DANYEL AKYÜZ

YENİKÖY MH. 58. SK.TUNA APT BLOK NO 28 İÇ KP.NO 2 Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 20525******

İşletme Adı: MUHAMMET DANYEL AKYÜZ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.04.2022

İşletme Türü: Ticari İşletme

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Tekstil sektöründe uzun yıllar elde ettiğimiz deneyimimizi Hepiya.com online alışveriş dünyası çatısı altında birleştirmeye karar vererek yola çıktık. Tekstil sektöründeki moda ve trendleri yakından takip ederek en uygun fiyatlı ürünlere alışveriş sitemiz üzerinden ulaşılmasını sağlıyoruz. Sezon indirimleri, ürünlere göre özel kampanyalar ve özel indirimler sunarak alışverişi sizler için daha cazip hale getiriyoruz. Hepiya.com online alışveriş dünyasında her zaman modanın trendlerine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler