ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

eticaretmia.com

UĞUR ERDOĞAN EKONOKOBİ

YENİKARAMAN MAHALLESİ SANAYİ CADDESİ NO:150A OSMANGAZİ/BURSA Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 13061******

İşletme Adı: UĞUR ERDOĞAN EKONOKOBİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.05.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: ugur.erdogan.2@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

EticaretMia, Faaliyetlerine e-ticaret , entegrasyon , e-dönüşüm , mobil uygulama Ürünleri ile Başlamış İlerleyen Süreçte Konularında Uzmanlaşmıştır.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı