ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

gelirpazar.com

YENİ NESİL E TİCARET TARIM VE HAYVANCILIK LİMİTED ŞİRKETİ

ORTAKARAÖREN MAHALLESİ ORTAKARAÖREN CADDESİ 115/2 SEYDİŞEHİR/ Konya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0948081733000001

Vergi No: 9480******

İşletme Adı: YENİ NESİL E TİCARET TARIM VE HAYVANCILIK LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.06.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: yeninesileticaret@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

gelirpazar.com, 2020 yılında oluşturulmuş tarımsal ürünler satış web sitesidir. Amacımız sizlere en kaliteli ve taze ürünleri sunmak aynı zamanda kadın girişimciler ve kooperatiflerin ürünlerini desteklemektir. Sitemizde satışa sunulan ürünlerin büyük bir kısmı, Türkiye'nin dört bir yanında faaliyet gösteren kooperatiflerin ve kadın girişimcilerin ürettiği ürünlerdir. Sitemizdeki ürün yelpazesi oldukça geniştir. Gıda grubunda; sebzelerden meyvelere, kuruyemişlerden zeytinyağına kadar pek çok çeşit ürünü bulabilirsiniz. Ayrıca, gıda ürünleri dışında yine üreticisinden organik kozmetik ürünler, doğal sabunlar, el yapımı özel ürünler de beğeninize sunulmaktadır. Gelir Pazar, olarak sadece ürün satışına odaklanmıyoruz. Aynı zamanda, sağlıklı yaşam tarzı ve tarım amaçlı bilgilendirici içerikler sunuyoruz. Bu sayede, evlerinize daha sağlıklı ürünler girmesine yardımcı olmayı hedefliyoruz. Gelir Pazar olarak, kadın girişimciler ve ziyaret edilen kooperatiflerin ürünlerine destek vererek hem toplumsal bir sorumluluk üstleniyor hem de tüketicilerimize daha sağlıklı ve uygun fiyatlı ürünler sunuyoruz. Siz de taze ve kaliteli ürünlere, üreten ellerden kolayca ulaşmak istiyorsanız, Gelir Pazar'a göz atabilirsiniz. Gelir Pazar olarak, sadece taze ve kaliteli ürünleri satışa sunuyoruz. Ürünlerimiz kooperatif ve girişimciler tarafından doğal olarak yetiştirilir ve en taze halleriyle sizlere sunulur. Bu yüzden bazı ürünler sezonluk, sınırlı sayıda ve benzersizdir.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Çiçekler

- Eğitim

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Finansal Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Kuyumculuk

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Medikal Ürünler

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

- Süpermarket ve Petshop

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Tekstil

- Telekomünikasyon

- Yazılım

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler