ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

toptanplus.com.tr

BİGABE E-TİCARET TEKSTİL PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

DEMİRTAŞ, KEPENEKÇİ SABUNHANESİ SK YSK CENTER NO:22 İÇ KAPI NO:106, 34116 EMİNÖNÜ / FATİH / İSTANBU İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0170064205500001

Vergi No: 1700******

İşletme Adı: BİGABE E-TİCARET TEKSTİL PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 01.02.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Birçok kategori ürünlerini üreten, tedarik eden ve ithal eden bir firma olarak, müşterilerimize en iyi ürünleri en uygun fiyatlarla sunmak için çalışıyoruz. Ürün yelpazemiz geniş ve çeşitlidir, bu nedenle müşterilerimize her ihtiyacını karşılamak için birçok seçenek sunuyoruz. Ürünlerimiz arasında ev eşyaları, pratik ürünler, teknolojik ürünler, giyim, promosyon ürünler, aksesuar gibi birçok kategori mevcut. Firmalar için özel üretim yapıyoruz. Aynı zamanda tedarikçilerimizle sürekli olarak işbirliği yapıyoruz, böylece müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunabilmek için elinden geleni yapıyoruz. Müşterilerimize sadece en kaliteli ürünleri sunabiliyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli konudur. Bu nedenle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için ekibimizle sürekli olarak çalışıyoruz. Siz de bizimle iş yapmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin. En iyi ürünleri, en uygun fiyatlarla sizlere sunmak için hazırız.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Finansal Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- İnşaat ve Emlak

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Medikal Ürünler

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

- Tatil ve Seyahat

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı