ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

clooe.com.tr

THRONES DANIŞMANLIK GIDA TEKSTİL VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

FATİH SULTAN MEHMET MAH. POLİGON CAD. 8 C/1 ÜMRANİYE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0843060787100001

Vergi No: 8430******

İşletme Adı: THRONES DANIŞMANLIK GIDA TEKSTİL VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.03.2024

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: thronesdanismanlik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

En sağlıklısını, en organik ve doğalını: çocuklarımız ve kendimiz için araştırıp bulma arzusu bizi bir araya getirdi. Anne olunca başlayan serüvenimiz, girişimcilik motivasyonumuz ile birleşince Clooe markasında yaşam buldu. 25 yıldır dünyanın dört bir tarafında bulunan, bir çok kozmetik üreticisiyle çalışma deneyimimizi, annelikte öğrendiklerimiz ile birleştirerek, tüm annelere, kullanırken içlerinin rahat edeceği hiçbir şüphe bırakmayan ama aynı zamanda performans da alabilecekleri, tamamen organik ve doğal ürünler armağan etmek istedik. Sadece çocuklarımız değil, hamilelik ve emzirme dönemlerinde bizlerin de güvenle kullanabileceği ürünleri de ürün ailemize eklemeyi ihmal etmedik. Cloo bebek, çocuk ve anne ürünlerimiz doğal ve organik tarımla üretilen hammaddeler ile elde edildi. Bileşenler titizlikle tarafımızdan formüle edildi. Ürünlerimizin tamamındaki hammaddeler yetiştirilirken, yapay gübre ve tarım ilaçları kullanılmadı. Etko Cosmos Organik sertifikası ile gerekli tüm zorlu testlerden geçti ve kalitesi onaylandı. Üzerinde bu uzun zamandır büyük bir heyecanla alıştığımız; Anne dokunuşu kadar saf, doğal ve koruyucu içerikler ile tamamen organik, doğal yapısıyla bebek ve çocuklarımıza gösterdiğimiz şefkat kadar güven verici, Clooe ürünlerimizi güvenle sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

Ödeme Türleri

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler