ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.taksitlealtin.com.tr

FUARDEPO ALTIN PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

29 EKİM CAD. NO: 5 KUYUMCU KENT VİZYON PARK OFİS PLAZA B2 BLOK. KAT.6 NO.601 BAHÇELİEVLER/YENİBOSNA İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0388121484000001

Vergi No: 3881******

İşletme Adı: FUARDEPO ALTIN PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 15.02.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: fuardepoaltinpazarlama@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Firmamız, 2018 yılından beri siz değerli müşterilerimize online taksitle altın hizmeti vermekteyiz. Geniş ürün yelpazemiz, kendimizi daha da geliştirme hedefimiz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile birçok müşterimize çözüm ürettik, üretmeye de devam ediyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Kuyumculuk

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı