ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

celenkburada.com

ESY GLOBAL TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ

BALAT MH. HIZIR ÇAVUŞ MESCİDİ SK. NO:40/A 34087 FATİH İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0380115968200001

Vergi No: 3801******

İşletme Adı: ESY GLOBAL TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Çelenk Burada

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.09.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.celenkburada.app

Kep Adresleri: esyglobal@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye'nin kaliteli çelenk sitesi Celenkburada.com ile Türkiye'nin her yerine aynı gün içerisinde hızlı teslimat garantisi ile uygun fiyatlı ve kaliteli çelenk gönderebilirsiniz. Düğün çelengi, açılış çelengi, cenaze çelengi, fuar çelengi ve özel tasarım ferforjeler en hızlı şekilde çelenk gönderilir.

Mal ve Hizmetler

- Çiçekler

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler