Doğrulama karekodu bulunmamaktadır


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.coreldrawturkiye.com

SİSTEMİKİ TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

BATI SİTESİ MH. 1818. CD. 9-F BLOK YENİMAHALLE Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0771064669100001

Vergi No: 7710******

İşletme Adı: SİSTEMİKİ TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 08.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: rengim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Bizim İçin; 16 yıllık bilgi birikimimizi 7 yıldır siz değerli müşterilerimiz için hizmete döküyoruz. Hizmete başladığımız günden itibaren tüm yazıcılarınızda teknik destek ve yerinde ürüne özel çözümler üretiyoruz. Bunun yanında şirketimizin iş alanları satış, yerinde servis, yazılım, tasarım, baskı, eğitimi kapsamaktadır. Rengim olarak kurulduğumuz günden itibaren değişmez prensiplerimiz; kaliteye verdiğimiz önem, hizmet, zamanında teslim, uygun fiyat olmuştur. Alanında başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir. Profesyonel ekibimiz, alanındaki hedefleri ve bugüne kadar sağladığı % 100 başarı ile sizlerle beraberiz. Rengim® Corel Draw Yetkili Satıcısıdır. Vizyonumuz Güven; Pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri yerine getirerek müşterilerimize güvenilir hizmet sunmak. Müşterimize, çalışanımıza, iş ortağımıza, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak. Kalite; Her Rengim ürünü üstün kalite niteliğindedir. Çalışmalarımızda en son teknolojiden yararlanarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır. Hedefler; Alanının yapıtaşlarından biri olmak, en mükemmeli hedefleyerek gerçekleşir. Sıfır hata hedeflerimizin en üstündedir. Bu esasla tamamlanan ve devam eden işlerimiz yeniden incelenir ve daha iyi, daha etkin sonuçlar için çözümler üretir. Misyonumuz Rengim olarak misyonumuz; aldığı tüm işlerde güveni ve kaliteyi ön planda tutmaktır. Bu anlamda gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalar gerçekleştireceklerimizin teminatıdır. Maksimum müşteri memnuniyeti bir numaralı amacımızdır. Müşterilerimizle kurduğumuz samimi ilişkiler en önemli değerimizdir…

Mal ve Hizmetler

- Online Eğitim

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı