ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

parcasist.com

ACY OTOMOTİV YEDEK PARÇA BİLİŞİM İTHALAT İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ

İÇERENKÖY MAHALLESİ DOĞANAY SOKAK NO: 33 D : 1 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0005119880900001

Vergi No: 0051******

İşletme Adı: ACY OTOMOTİV YEDEK PARÇA BİLİŞİM İTHALAT İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.07.2020

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: acyotomotiv@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2015 Den Beri ACY OTOMOTİV Olarak Oto Yedek Parça Sektörünü İnternet İle Tanıştıran Ve Geliştiren Yedek Parça Firmasıyız. 2020 Yılında Yayına Aldığımız Parcasist İle Oto Yedek Parça Sektörünü Müşteri Memnuniyetini Göz Önünde Bulundurarak Üst Seviyeye Taşıyoruz

Mal ve Hizmetler

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler