parcasist.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

ACY OTOMOTİV YEDEK PARÇA BİLİŞİM İTHALAT İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ

İÇERENKÖY MAHALLESİ DOĞANAY SOKAK NO: 33 D : 1 İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0005119880900001

Vergi No: 0051198809

İşletme Adı: ACY OTOMOTİV YEDEK PARÇA BİLİŞİM İTHALAT İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ

Kep Adresleri: acyotomotiv@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2015 Den Beri ACY OTOMOTİV Olarak Oto Yedek Parça Sektörünü İnternet İle Tanıştıran Ve Geliştiren Yedek Parça Firmasıyız. 2020 Yılında Yayına Aldığımız Parcasist İle Oto Yedek Parça Sektörünü Müşteri Memnuniyetini Göz Önünde Bulundurarak Üst Seviyeye Taşıyoruz

Mal ve Hizmetler

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı