ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.book4stay.com

BOOK4STAY ULAŞIM TURİZM TANITIM VE REKLAM ANONİM ŞİRKETİ

KAVACIK MAH. YAYA BEYİ SK. NO: 8 İÇ KAPI: 1 BEYKOZ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0179143087200001

Vergi No: 1791******

İşletme Adı: BOOK4STAY ULAŞIM TURİZM TANITIM VE REKLAM ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.01.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: book4stay@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2022 yılında faaliyete giren Turizm firmamız Bungalov, Villa ve Yat kiralaması yapmaktadır. Sapanca, Antalya, Rize başta olmak üzere Türkiye’nin tüm şehirlerinde konaklama hizmeti sunmaktadır. Ayrıca firmamız Türkiye Seyahat Acentaları Birliğinin yetkili acentasıdır. Türsab Numaramız 14629'dur.Türsab sitesinden belge numarasını sorgulatarak acente bilgilerimize ulaşabilirsiniz.Müşterilerimize en iyi şekilde destek vererek onlara güvenli bir tatil deneyimi sunuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler