ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

kiralikvillanibul.com

ESMERA GRUP TURİZM İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

KALKAN MAH. GÜRGEN SOK. NO.25 Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0380110449300001

Vergi No: 3801******

İşletme Adı: ESMERA GRUP TURİZM İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.12.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: esmeragrup@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kiralık Villanı Bul olarak 2020 yılında Kaş, Kalkan, Fethiye gibi turistik bölgelerde özel havuzlu villa ve apart kiralama hizmeti vermekteyiz. Esmera Grup Turizm İnşaat Ticaret'in bu işe başlamasının temel sebebi, bu sektörde yenilikçi fikirlerin kısıtlı olması, genç ve dinamik ekibimiz insanların artık yeni ve farklı aktiviteler yapması gerektiğini düşünerek şirketimizi faaliyete geçirdik. Şirketimiz 2011 yılından bu yana İnşaat alanında tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Şirketimizin bünyesinde bulunan, balayı çiftlerimizin rahatlıkla istedikleri villayı bulabilecekleri balayicim.com da yakında sizlerin hizmetinde olacaktır. Villa ve apart portföyümüz her bütçeye uygun şekilde ve en seçkin villalar ile dizayn edilmiştir. Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek ve yüz yüze tanışabilmek için Kaş/Kalkan'daki ofisimize bekleriz. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri. Etkinlik her yıl 40.000’e yakın sektör profesyonelini ve dünyanın dört bir yanındaki tatil yerlerinin ve seyahat şirketlerinin sunduğu yeni ve heyecan verici seyahat fırsatlarından faydalanmak isteyen yerli ve yabancı binlerce turisti ağırlıyor. Bizlerde Esmera Grup Turizm ailesi olarak bizi tercih eden misafirlerimize daha iyi hizmet, farklı vizyon anlayışı ile Emitt 2022'de yerimizi aldık.

Mal ve Hizmetler

- İnşaat ve Emlak

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler