ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

exvega.com

TADO TEKNOLOJİ HİZMETLERİ ÜRETİM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SİYAVUŞPAŞA MH ADNAN KAHVECİ BULV NO 140 A BAHÇELİEVLER İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0815099731800001

Vergi No: 8150******

İşletme Adı: TADO TEKNOLOJİ HİZMETLERİ ÜRETİM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.07.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: tadoteknoloji@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiyenin gurur verici üreticisi EXVEGA profesyonel oyuncu ve çalışma koltukları üretmektedir. Farklı Teknolojik fonksiyonlarda ürettiği ürünler ile Dünya'da sadece Türk üretimi ve EXVEGA markasına ait ürünler vardır.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler