ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

bicyclekartlari.com/

UĞUR ALPER AYDIN

HACI HALİL MAH. 1203 SOK. NO: 11-1B GEBZE Kocaeli - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 11984***********

Vergi No: 11984******

İşletme Adı: UĞUR ALPER AYDIN

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.03.2021

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: uguralper.aydin@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

bicyclekartlari.com sitemiz USPCC (United States Playing Cards Company) tarafından üretilen orijinal Bicycle marka ve Theory11 markalı koleksiyonluk oyun kartları ve oyun kağıtları desteleri perakende satışlarını gerçekleştirmek üzere 2017 yılında faaliyete başlamıştır. İlanda olan ürünlerin hepsi stokludur, adınıza faturalı olarak özenle paketlenir ve hızlıca kargoya verilir.

Mal ve Hizmetler

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı