ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.bambiayakkabi.com.tr

BAMBİ DERİ MAMULLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

İOSB. ZİYA GÖKALP MAH. SÜLEYMAN DEMİREL BULV. İŞ MODERN TİC. MERK. NO:2 BODRUM KAT B BLOK 09-10-11 C BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0140002572200014

Vergi No: 1400******

İşletme Adı: BAMBİ DERİ MAMULLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Bambi Ayakkabı

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.08.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.com.bambistore.mobil&gl=TR

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/bambi-ayakkab%C4%B1/id1167417483?l=tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Site/Mobil uygulamaya ilişkin bu alana veri girişinde bulunulmamıştır.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler