ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.hirdavatsaticisi.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

BERK ERKAK

ATATEPE MAH. 3515 SK. SEYİR KONUTLARI B BLOK NO: 4 B İÇ KAPI NO: 1 ATAKUM/ SAMSUN Samsun - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 39455******

İşletme Adı: BERK ERKAK

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 24.11.2021

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: hirdavatsaticisi@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Hırdavat Satıcısı, Olarak Yaklaşık 10 Bin Kalem Ürüne Ev Sahipliği Yapmaktayız. Samsun'da Kurulan Firmamız Türkiye'nin Geneline Hırdavat Satışı Yaparak Hizmetine Devam Ettirmektedir. Çekmece Rayı, Dolap Menteşeleri, Dolap Kulpları ve Bir Çok Hırdavat Ürünlerini İnternet Ortamında Satarak Sektöründe Zirve Hale Gelmiştir. Hırdavat Satıcısı Firmasında Ödemeleri İster Kapıda Ödeme, İster Kredi Kartı İsterseniz de Banka Havalesi Olarak Güvenle Yapabilirsiniz. Ürünlerinizi Sipariş Verdikten Sonra Memnun Kalacağınızdan Eminiz :) Kırık veya Yanlış Gelmelerde Ürünleri 14 Gün İçerisinde Koşulsuz Şartsız İade veya Değiştirebileceğinizi Unutmayın. Hırdavat Satıcısı Olarak Bunun Güvencesini Veriyoruz. Firmamızdan Verilen Toplu Siparişler de İndirim Hakkınız Olduğunu Unutmayın. Hemen Canlı Desteğe Yazarak İndirim Kuponunuzu Alabilir Güvenle Kullanabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler