ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

sin-sel.com

SİNAN KÜÇÜKDEMİRCİ SİN-SEL MİNİFİX

KALEİÇİ MH. CANLAR CD. NO 30 ÇATALCA İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 31769******

İşletme Adı: SİNAN KÜÇÜKDEMİRCİ SİN-SEL MİNİFİX

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.11.2023

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: sinan.kucukdemirci@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sinsel minifix ailesi olarak firmamız 2014 yılında kurulmuştur. Amacımız mobilya sektöründe minifix bağlantı sistemini çok daha kolay bir şekilde montaj yapabilme durumuna getirmektir. Kurucumuz Sinan Küçükdemirci 36 yıldır mesleğin içinden gelen birisi olduğundan dolayı montajda oluşabilecek sorunları sıfır düzeyine indirmiştir. Kurulusundan bugüne kadar müşterilerine karşı güven veren bir şirket olup yoluna devam etmektedir

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler