ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

mukemel.com

MUKEMEL İTHALAT İHRACAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AKSEMSETTİN, SARİGUZEL CD. NO:34/1 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0623161144400001

Vergi No: 6231******

İşletme Adı: MUKEMEL İTHALAT İHRACAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 23.01.2024

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: mukemel@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Mukemel (Mu·Ka·Mel); the definition of complete. Your home defines you; that is why MÜKEMEL is your destination for luxury lifestyle and unique pieces hand made just for you. We transform every home into a reflection of who you are! Our aim is to provide an unforgettable experience for our customers, that is why you choose, and we create art exclusively for you.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler