ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.diacomfort.com

DİA ADEMLER AYAKKABICILIK MEDİKAL VE ORTOPEDİK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ,, 10702. SK. NO:18, KARATAY KONYA Konya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0295049245600017

Vergi No: 2950******

İşletme Adı: DİA ADEMLER AYAKKABICILIK MEDİKAL VE ORTOPEDİK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Dia Comfort

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 24.01.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.diacomfort.mobil&hl=tr&gl=US

Kep Adresleri: dia.ademler@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ürünlerimiz %100 hakiki deriden yüksek kalitede el işçiliği ile hassas ayaklar düşünülerek mümkün mertebe dikişsiz olarak üretilmektedir. Deriler arasında doğal lateks kullanımı ile rahatlık ve sağlamlık sağlanmaktadır. Ayakları koruyan ve ayak sorunlarını minimuma indiren ayakkabılarımızı tüm insanlığın hizmetine sunarak Azerbaycan, Afganistan, Cezayir, Bulgaristan, Bolivya, Bahreyn, Irak, İngiltere, Umman gibi ülkelere ürünlerimizi ihraç etmekteyiz.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı