bebegine.net Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

HACER MALAOĞLU BEBEĞİNE

ULUS MAH. HASTANE CAD. NO: 28/Z1 KAYA APT. ALTI BEBEĞİNE BEBEK GİYİM - CEYHAN Adana - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Vergi No: 15100******

İşletme Adı: HACER MALAOĞLU BEBEĞİNE

Kep Adresleri: hacer.malaoglu@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Bebegine.net, 2019 yılının sonundan bu yana bebek bandana, toka, aksesuar, giyim ürünleri ve ihtiyaçlara yönelik uygun fiyatlı ürünler sunar. Şirketimiz, ürünlerinin önemli bir kısmını %100 el emeği ile kendisi üretir. Bebekler için sağlıklı kumaşlar özen ile seçilerek internet ortamından verilecek siparişler ile tüm insanlara ulaştırılır. Bandana Meleği ismi ile Instagram ve tüm sosyal mecralarda bilinen bir marka olmayı başarmıştır.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler