ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.tachali.com

İSMAİL EKİNCİ TAÇ HALI ZEMİN KAPLAMA

HALKALI İSTASYON MAH. 1437 SOKAK NO 62 DİVAN RESİDENCE 1B BLOK DÜKKAN 3 K.ÇEKMECE İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 35797******

İşletme Adı: İSMAİL EKİNCİ TAÇ HALI ZEMİN KAPLAMA

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.05.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: ismail.ekinci.2@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Halı ve zemin kaplama ürünlerinin özel imalatı, satışı ve montajı konularında faaliyet gösteren işletemizin; ürün ve hizmetlerini tanıttığı resmi web sayfamızdır.

Mal ve Hizmetler

- İnşaat ve Emlak

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler