ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.aracicin.com

ÖZGÜR OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

MENDERES BULV.NO:41 GÜMÜŞÇAY/MERKEZEFENDİ Denizli - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0693003123800016

Vergi No: 6930******

İşletme Adı: ÖZGÜR OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 03.02.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: ozgurotomotiv@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Özgür Oto ; 2019 yılında bagajhavuzupaspas.com.tr başlayan; 2022 yılından itibaren www.aracicin.com olmak üzere sanalpazarlarda ; 2019 yılı itibariyle Doğuş Otomotiv Audi Yetkili Servisi ; 2014 itibariyle Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisi ; 2020 itibariyle Borusan Otomotiv MINI Yetkili Servisi

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler