ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ehbatechnology.com

EHBA TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

RESİTPASA MAH. KATAR CAD. ARI 3 BİNASI NO: 4 / B109 SARIYER / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0326065608100001

Vergi No: 3260******

İşletme Adı: EHBA TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.11.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

EHBA Teknoloji, derin teknoloji projelerine yönelik çözümler üretir. Ayrıca firmamız hem altyapı hem de üstyapı projelerinde mühendislik hizmetleri verebilmektedir. Zorlu ve karmaşık projeleriniz için danışmanlık hizmetleri sağlayabiliriz. Tüm çalışmalarımızı kurulduğumuz ilk günkü heyecan ve azimle yapmaya devam ediyoruz. Bu sayede müşterilerimizin memnuniyeti bizleri mutlu etmektedir. Müşteri talepleri doğrultusunda farklı mühendislik ekiplerini bir araya getirerek birlikte çalışabilmekteyiz.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler