ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.xdrive.com.tr

MUHAMMET YALÇIN YILDIZ ÇELİK BÜRO MOBİLYALARI

ZİYAGÖKALP MAHALLESİ, ATATÜRK BULVARİ ÇEVRE SANAYİ SİTESİ, 4.BLOK NO : 6/8 BASAKSEHİR / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 29870******

İşletme Adı: MUHAMMET YALÇIN YILDIZ ÇELİK BÜRO MOBİLYALARI

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.09.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: muhammet.yalcin@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

xDrive, 1983 yılında kurulan halihazırda İstanbul İkitelli O.S.B. üretim merkezleri 5000'm2 alanda ofis ve oyuncu koltukları üreten Yıldız Çelik Büro Mobilyaları firmasının tescilli markasıdır. Ana firmamız "Yıldız Çelik Büro Mobilyaları" ulusal ve uluslararası piyasaya 38 yıldır yüksek kalite ofis oturma grupları ve mobilyaları ve üretmektedir. E-spor sektörünün ülkemizde gelişeceğini ileri gören yönetim kurulumuz bu alanda yaptığı araştırma ve çalışmalar sonrasında 2016 yılında oyuncu koltuğu üretimi için üretim hattına ciddi yatırım ve değişiklik yaparak ilk oyuncu koltuğunu üretmiş ve Türkiye’de oyuncu koltuğu sektörünü kuran firma olmuştur. 2020 yılında'da firmamız oyuncu masaları üretimi için yapılan yatırım ile oyuncu masası üretimine başlamıştır. Türkiye’de ilk yerli oyuncu koltuğunu üreten xDrive oyunu ve oyuncuyu desteklemeye odaklanmış yüksek kalite ürünler üreten Türkiye’nin ilk profesyonel oyuncu koltukları markadır. xDrive ürünleri dünya tıp endüstrisi tarafından yaygın olarak kabul edilen “dik açılı oturma pozisyonu” incelenerek ve bilgisayar başında uzun saatler geçiren e-spor oyuncularının istekleri doğrultusunda endüstriyel ürün tasarımcıları tarafından tasarlanmakta ve uzman ekibimiz tarafından üretilmektedir. Kalite, tasarım ve teknoloji bizim temel değerimizdir ve biz her zaman bu alanlarda daha ileri gitmek için çalışıyoruz. Ürünlerimizde yüksek kaliteli sarf malzemeler kullanmaktayız ve belirlenen yüksek gereksinimleri koruyoruz, Ürünlerimizin ve sarf malzemelerin kaliteleri TSE ve ISO 9001 kalite yönetim sistemi ile belgelenmiştir. Tüm modellerimiz TPE tarafından tasarım tescil belgelidir. Ürünlerimiz Türkiye dışında Farklı ülkelerede ihraç edilmekte ve halihazırda kullanılmaktadır. xDrive üretimini yaptığı profesyonel oyuncu koltuklarını, yarış simülatörlerini ve oyun ve iş istasyonlarını İstanbul Bahçeşehir Satış Mağazası İstanbul Kadıköy Satış Mağazası İzmir Karabağlar Satış Mağazası Ankara Altındağ Satış Mağazası Muğla Fethiye Satış Mağazası Samsun Atakum Satış Mağazası Kuzey Kıbrıs Satış Mağazası Azerbaycan Satış Mağazası (Çok Yakında Açılıyor) müşterilerinin deneyimine sunmaktadır. Satış mağazalarımızın sayısı her geçen gün artmaktadır. Firmamız üretim kapasitesi, ürün kalitesi ve çeşitliliğini gelişen teknoloji ve endüstri 4.0 teknikleri ile doğru orantılı makineleşme ile sürekli arttırma hedefiyle Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesinde 10,000 m2 arsa yatırımı ile 16.000 m² lik kapalı alana sahip fabrika binasının inşaatına çok yakında başlanması planlanmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Ofis ve Okul Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler