ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ticicard.com

YUSUF ERHAN ARI ZİRVE MEDYA

FERHUNİYE MH. KOCATEPE SK. GÜNAYDIN İŞ MERKEZİ KAT:3 NO:5 SELÇUKLU KONYA Konya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 23452***********

Vergi No: 23452******

İşletme Adı: YUSUF ERHAN ARI ZİRVE MEDYA

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 09.06.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: yusuferhan.ari@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

TİCİCARD Yeni Nesil Online Kartvizit, Satın alacağınız son kartvizit TİCİCARD, NFC Teknoloji ile Tekrar tekrar kartvizit bastırmaya son. Dijital kartvizitinizi sadece telefonunuza dokundurarak bütün iletişim bilgilerinizi paylaşmanın hızlı, kolay ve havalı yolu.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı