ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kargolat.com

MBOİS İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KARTALTEPE MAH. BAHADIR SOKAK NO:12/A İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0613136001800001

Vergi No: 6131******

İşletme Adı: MBOİS İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Kargolat

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 03.05.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jetteknoloji.kargolat&hl=tr

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/kargolat/id1512601623?l=tr

Kep Adresleri: mboisinsaatithalatihracatsantic@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kargolat.com, Mbois İthalat İhracat tarafından 2018 yılında kurulmuş online tedarik sistemidir. Türkiye'de faaliyet gösteren e-ticaret firmalarına binlerce fırsat ürününü toptan sunar. Toptan satış fiyatları ve stok durumları anlık olarak görüntülenebilir. Sepete hızlı ekleme butonları ile yüzlerce ürünü toplu veya tek tek adetlerle sipariş oluşturmanız mümkün. Uzman ekibi sayesinde toptan ürün ihtiyaçlarına hızlı cevap verir. Fiyatlarınızla bayilere yüksek kazanç sağlamayı ve hızlı satış oluşturmayı hedefler. TV ürünleri, mutfak ürünleri, dijital aksesuarlar, hediyelik eşyalar, oto aksesuarları ve tamir araç gereçleri gibi çeşitli kategorilerde binlerce ürün sunar. E-ticaret sitesi sahibi olma zorunluluğu olmadan firmadan toptan alışveriş yapabilirsiniz. Türkiye'nin çeşitli bölgelerine, farklı iş alanlarına toptan ürün hizmeti sağlar.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Medikal Ürünler

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

- Süpermarket ve Petshop

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler