ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

tekkullanimlikseccade.net

ERSİN TOPCU İNKA TESCİL

ÇAKMAK MAHALLESİ SAATÇİ SOKAK NO:22/2 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 53320******

İşletme Adı: ERSİN TOPCU İNKA TESCİL

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 19.03.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: bigben@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Tek kullanımlık seccade olarak; sizlere sunmuş olduğumuz tek kullanımlık seccadelerimiz %100 antibakteriyel ve hijyeniktir. Ürünümüz diyanet işleri başkanlığı mevzuatlarına uygun olarak üretilmektedir ve yıkayıp tekrar kullanıma uygundur. Ürünümüz geri dönüşümlü malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Camii bahçelerinde ibadethanelerde ve dilediğiniz tüm alanlarda cepte tanışır özelliği ile kişinin kullanımına özel alternatif sunmaktadır. İnsan ve çevre odaklı ürünlerimiz, pratik, hijyenik ve her ortama uygun modern estetik çözümler sunmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler