ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.sembolgold.com

RECEP ARI SEMBOL GOLD KUYUMCU

HÜSEYİNAĞA MAHALLESİ DUDUODALARI SOKAK NO:1 KAT:6 BEDİRHAN İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 57664******

İşletme Adı: RECEP ARI SEMBOL GOLD KUYUMCU

Mobil Uygulama Adi: https://www.sembolgold.com/

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.04.2020

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sembol.gold

Kep Adresleri: recep.ari@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Hakkımızda Takı sektöründe uzun zamandır faaliyet gösteren firmamız son derece geniş müşteri kitlesine hitap etmektedir. Farklı yerlerde açılmış olan mağazalarımız ile modern çizgilerin yer aldığı takı koleksiyonları ile feminen tarzın öncüsü olmayı hedefliyoruz. Globalleşen dünyada yerini almaya hazırlanan ve her geçen gün müşteri yelpazesini biraz daha genişleten firmamız tasarım kalitesi ve profesyonel işçiliği bir araya getirerek standartların çok ötesinde takılar ortaya çıkarıyor. Müşteri gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt vermek temel ilkemiz olduğundan faaliyetlerimizin de bu yönde profesyonelleşmesine özen gösteriyoruz. Online olarak da müşterilerimize kolayca ulaşmayı hedefleyen firmamız her türlü alışveriş kolaylığını sunmaktadır. Modern Çizgilerin Adresi: Sembolgold Takı tasarımlarında çağdaş çizgiler her zaman önemlidir. Ancak bunun yanında klasik olan ve her zaman popülaritesini koruyan modeller de bulunmaktadır. Firmamız bu takılarda son derece titiz çalışmalar meydana getirerek müşteri gereksinimlerini beklentilerin çok ötesinde karşılamayı hedefliyor. Klasik ve modern çizgilerin buluştuğu takılar şehirli kadın imajının en büyük destekçisi oluyor. Sembolgold olarak her türlü iş ortaklığı konusunda profesyonel çalışmaların altına imza atarken müşteri istek ve önerilerine de çalışmalarımızda yer vermeye özen gösteriyoruz. Gelecekte çok daha iyi yerlerde olmayı hedefleyen firmamız günümüzde de en iyiler arasında yerini almış durumdadır. Kalite odaklı olarak verdiğimiz hizmetler her durumda müşteri memnuniyetini arttırmaya yöneliktir. Üretim Kalitesinde En İyisini Hedefliyoruz Sembolgold olarak beklentilerin çok ötesinde, ürünler ortaya çıkarmaya özen gösteriyoruz. Benzersiz tasarımlardan oluşan takılarımız günlük ve özel günler olmak üzere farklı koleksiyonlarda sunulmaktadır. Her dönem yeni bir takı koleksiyonu ile müşteri karşısına çıkan firmamız yüksek standartlarda hizmet vermeye özen göstermektedir. İş güvenliği, kalite ve ulaşılabilir fiyatlar Sembolgold olarak en çok önem verilen konular arasında yer alıyor. Müşterilerimizin kolay şekilde alışveriş yapabilmesi için online platformlarımızda her ayrıcalığa yer verilmesi de firmamızın üzerinde titizlikle durduğu konular arasında yerini almaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olarak hem en iyi fiyat koşullarında hem de en şık ve modern tasarımlarla müşteri karşısına çıkmaya önem veriyoruz. ''Asil Bayanların Gözde Markası''

Mal ve Hizmetler

- Kuyumculuk

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler