www.bodyfitshop.com.tr Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

TURKUAZ PHARMA KOZMETİK SAĞLIK ÜRÜNLERİ TEKSTİL GIDA İÇECEK PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KANAL MAHALLESİ ANTALYA BULVARI NO:62 / KEPEZ Antalya - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0871053054100002

Vergi No: 8710530541

İşletme Adı: TURKUAZ PHARMA KOZMETİK SAĞLIK ÜRÜNLERİ TEKSTİL GIDA İÇECEK PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: turkuazpharma@hs01.kep.tr

Hakkında

Body Fit Shop Sporcu Gıdaları (www.bodyfitshop.com.tr) olarak firma merkezi Antalya olan, 2010 yılından beri supplement sektöründe, alanının uzmanlarından oluşan ekibimiz ile hızlı, kolay ve profesyonel hizmet veren bir firmadır. İş birliği içerisinde olduğu tüm markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyip, akademisyen kadromuz ve kendi alanında uzman ekibimizle müşteri memnuniyeti odaklı bir satış politikası izlemekteyiz. Genç ve dinamik yapısını, kadrosuna dahil ettiği genç ve kreatif düşünebilen kadrosu ile, sektörel gelişmeleri ve müşteri beklentilerini takip etmeyi bilmiş, farklı hizmetler üreterek beklentileri karşılamayı başarmıştır. Başarı kaynağını, donanıma ve yaptığı yatırımlara paralel olarak, eğitimli, kariyer konusunda deneyimli ve her projenin heyecanını içinde yaşayabilecek tutkulara sahip takım arkadaşlarının bir araya gelmesiyle oluşan hizmet üretebilen ekiplerden oluşmaktadır. Body Fit Shop için müşteri memnuniyeti esastır. Bu amaçla mağazamız, ürünler ve insan sağlığı ile ilgili konulara en iyi düzeyde cevap verebilecek ilgili meslek uzmanları görevlendirilirken, konularıyla ilgili eğitimi almaları sağlanmaktadır. Body Fit Shop olarak bizler; spora, sporcuya ve tüm spor yapanlara saygıyı felsefe edindik. Bu nedenle her zaman doğruyu, iyiyi ve kaliteyi sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Çağdaş yaşantımızda sağlığın korunmasına yardımcı, kişisel gereksinimler göz önüne alınarak hazırlanmış vitamin mineral karışımlarını bitkisel ve sporcu destek ürünlerini, konusunda uzman danışmanlar eşliğinde kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Günümüzde teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin, zaman ve mekanlar ne kadar değişikliğe uğrarlarsa uğrasın, değişmeyen tek şey insan kavramının hep mükemmeli arayışı olmuştur. Body Fit Shop, mükemmeli ve farklılığı arayan müşteri beklentileri karşılayabilen birbirinden farklı sektörel çözümleriyle hep önde olmayı hedeflemiştir.

Mal ve Hizmetler

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler