ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.koltukkirlenmesin.com

TARMAN EV TEKSTİLİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MAHMUTPAŞA CAD. BİRTAŞ HAN 126/A FATİH / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0825066466100015

Vergi No: 8250******

İşletme Adı: TARMAN EV TEKSTİLİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Hazır koltuk örtüsünde belli bir çizgiyi yakalayıp, sektördeki 35 yıllık deneyimiyle adından övgüyle söz ettiren TARMAN EV TEKSTİLİ, siz değerli müşterilerine Koltukkirlenmesin.com’u sunmaktan gurur duyar. Edindiği deneyimi, kaliteyle birleştiren Koltukkirlenmesin.com siz değerli müşterilerimize hep en mükemmeli sunmayı hedeflemektedir.

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler