ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.otelz.com

ZONLİNE TİCARET VE TURİZM ANONİM ŞİRKETİ

YEŞİLCE MAHALLESİ DİKEN SOKAK NO:4/1 KAT 1-A İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0998075563700010

Vergi No: 9980******

İşletme Adı: ZONLİNE TİCARET VE TURİZM ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: otelz.com

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.otelz.mobil

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/otelz-com-otel-rezervasyonu/id1085033418?l=tr

Kep Adresleri: zonline@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Zonline Ticaret ve Turizm AŞ. bünyesinde, çevrimiçi otel rezervasyonları yapılmasını sağlamak amacıyla, 120 kişilik deneyimli kadrosu ile 2013 yılından günümüze ivme alarak ilerlediği her yılda rakiplerinden sıyrılarak, Türkiye'nin en büyük çevrimiçi otel rezervasyon sitesi olmayı başardı. Bünyesinde 18.000’i aşkın konaklama tesisi bulunmakta ve üye otel sayısı her geçen gün artmakta. Ayda ortalama 2.000.000 kişi Otelz.com'dan otel araması yapıyor. Kendini her daim geliştiren güçlü kadrosu ile; %1593 büyüme oranıyla Deloitte Technology Fast 50™️ 2019 Turkey sonuçlarına göre, en hızlı büyüyen 10 şirket arasından 5. sırada yer aldı. QM Awards 2019 ''Türkiye'nin En İyi Yönetilen Seyahat Teknolojileri'' kategorisinde ''Türkiye'nin En İyi Yönetilen Dijital Seyahat Acentesi'' ödülünü aldı.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler