www.bulinayakkabi.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

AREGA BİLİŞİM MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ

MERKEZ MAH TAHTAKALE SOK NO:7/A İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0074052451800001

Vergi No: 0740524518

İşletme Adı: AREGA BİLİŞİM MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ

Kep Adresleri: aregabilisim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

HAKKIMIZDA Bulin Ayakkabı 2013 yılında Bulin İnşaat Ltd. Şti' nin bünyesinde kurulmuş bir marka olup, 2017 yılında Bulin Ayakkabı' ya ait tüm marka hakları Arega Mağazacılık A.Ş tarafından devralınmıştır. Yıllar içerisinde % 100 mutlu müşteri amacı ile hareket eden Bulin Ayakkabı, Arega Mağazacılık A.Ş çatısı altında güven duyulan marka olmaya devam edecektir. KALİTE ANLAYIŞIMIZ Müşterilerine en kaliteli ürünleri en doğru fiyata sunarak; azami müşteri memnuniyetini sağlamak, verdiği ürün ve hizmetlerle ilgili taahhütlerini hiçbir aksamaya mahal vermeden yerine getirmek. MİSYON VE VİZYON Faaliyet konusu olan tüm ürün ve hizmetlerle ilgili hep daha iyisini sunmak için araştırmak, geliştirmek ve enerjisini hiç kaybetmeden çalışarak İsmi bilinen, tercih sebebi olan bir marka olabilmek.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Spor ve Outdoor

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler