ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ahsapsokagi.com

SİNAN AKSOY SİNAN AKSOY WENNALİNE

TAŞDELEN CAD YAPIT SOK:7, SİTELER Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 17129***********

Vergi No: 17129******

İşletme Adı: SİNAN AKSOY SİNAN AKSOY WENNALİNE

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 20.05.2020

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Wennaline dekorasyon'un markalaşma süreci 2000li yıllara dayanmaktadır.Yeniliklere açık olan Wennaline bugün Ankara ve Türkiye'de önde gelen ahşap dekorasyon üreticilerinin arasına girip farklılık ve rekabet yaratmayı başarmıştır. Wennaline her türlü yaşam şekline ve kullanımına uygun, farklı mutfak, banyo, kapı ve raylı dolap sistemleriyle müşterilerine günümüz modasına paralel teknolojik destekli ve deneyimli personeliyle projeli hizmet vermektedir. Faaliyet alanları bunlarla sınırlı olmayan Wennaline taahhüt işlerinin dışında müşterilerine anahtar teslimi inşaat ve dekorasyon hizmeti de sunmaktadır. Bir çok bayiliği de bünyesinde çözüm ortağı olarak bulunduran Wennaline çok sayıda villa, restorant, otel, mağaza, özel konut ve kamuda inşaat, tadilat ve dekorasyon işlerini de başarıyla sürdürmektedir. MARKALAŞMA SÜRECİ Merhaba, geçen markalaşma süreci içerisinde mimari güzellik ve başarı taşıyan projelerde yer aldık bizlerle birlikte çalışmayı tercih eden değerli mimari gurup mütahhit yatırımcı ve işletme sahiplerine minnettarız. Bizlere duydukları güven, başarı ve sonuç odaklı yaklaşımları için çok teşekkürler. Her geçen gün bir adım daha ilerlemeyi ilke edinen Wennaline, uygulamasını gerçekleştirdiği tüm imalat ve yapıların yıllar geçse de sorumluluğunu taşımaya devam edecektir. Birlikte kaliteli, özgün, yaratıcı ve sağlam temeller üzerine inşa edilmiş güzel işlerde çalışabilmek dileğiyle. Saygılarımızla Sinan Aksoy

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler