ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

oyunstock.com

MEHMET ALİ UYSAL

BALA MAHALLESİ Denizli - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 22279******

İşletme Adı: MEHMET ALİ UYSAL

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.11.2022

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

OyunStock - 2022 Yılında başladığımız andan itibaren Türkiye’nin 2. el oyun hesapları ve CD Key sektöründe emin adımlarımız ile ilerliyoruz. Temel amacımız, Ucuz oyun gayesiyle çıktığımız yolda 1.Yılımızı ve daha nice yılları doldurmak. Yeni Açtığımız sitemiz ile daha profesyonel ve daha kaliteli bir hizmet sunmaktayız. 7/24 Kaliteli bir hizmet veren uzman kadromuz sizlere her konuda yardımcı olacak profesyonel destek verecek ekibimiz ile seninle ve diğer üyelerimiz ile beraber bire bir görüşmekten sorunlarınızı çözmekten sizlere en kaliteli desteği vermekten mutluluk duyuyoruz. 1 yıl önce başladığımız yolculukta daima oyuncuların bizden istediklerine kulak verip kendimizi sürekli geliştirerek bugün binlerce kullanıcının tercihi olmayı başardık. OyunStock 30000'den fazla başarılı satış işlemi gerçekleştirmiştir.Binlerce referansımız ile büyümeye devam ediyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler