ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

ledgelsin.com

OĞUZHAN ÖMER İNYURT

ARAP CAMİİ MAHALLESİ , YENİ CAMİİ ÇEŞME SOKAK , ÇEŞME İŞ HANI NO 9 / 32 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 65578***********

Vergi No: 65578******

İşletme Adı: OĞUZHAN ÖMER İNYURT

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.08.2023

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: oguzhanomer.inyurt@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sokak aydınlatması, ev aydınlatması, ofis aydınlatması, vitrin aydınlatması, spor salonu aydınlatması, sahne aydınlatması, düğün salonu aydınlatması... ve daha nicesi ihtiyaç duyduğunuz her sektör için mükemmel aydınlatma çözümleri sunan ledgelsin.com, aydınlatmanın parlayan yıldızıdır. Her projeye uygun çözümler sunma konusundaki kararlılığı, yüksek kaliteli ürünleri ve müşteri odaklı yaklaşımı ile ledgelsin.com, aydınlatma dünyasında fark yaratır. müşteri memnuniyetini işin merkezine koyan bir anlayışla, her zaman daha iyisini sunmak için çalışırız.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler