ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

guleckoy.com

GÜLEÇKÖY DOĞAL ÜRÜNLER GIDA LOJİSTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KARABAŞ MAH. MEYA FARQİN CAD. NO:50 Diyarbakır - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0416076299400001

Vergi No: 4160******

İşletme Adı: GÜLEÇKÖY DOĞAL ÜRÜNLER GIDA LOJİSTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.02.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: guleckoy@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2017 yılında Diyarbakır’da bulunan merkezinde faaliyetlerine başlayan GüleçKöy katkısız doğal ürünler üretim şirketimiz. Tarımsal alanda yaptığımız sözleşmeli ekimlerle topluma katkısız doğru ürünleri sunma çabasındadır şirket olarak üretim sahamızın her alanında güçlü, deneyimli bir ekiple ve girişimci iş kültürü anlayışımızla müşterilerimize hizmet veriyoruz. Güçlü ve deneyimli ekibimiz, girişimci iş kültürümüz, yurt içi ve yurt dışı pazarlardaki bilgi ve deneyimimiz, küresel standartlarda tarımsal ürünlerimiz, ihtiyaçlarınıza özel çözümlerimiz, katma değeri yüksek tarımsal ürünlerde sürdürülebilir değer yaratma misyonumuzla işimizi ileri taşımak için çalışıyoruz. tarımsal alt yapısını sağlamlaştırmak isteyen ve doğru ürünü ekonomimize kazandıracak olan çiftçilerimiz için Yeni fikirler ve yeni iş modelleri geliştirme potansiyeli olan kadın çalışma arkadaşlarımızla çiftçilerimizin yanındayız. Yüksek kaliteli ürünlerini halka ulaştırmayı amaçlayan ve değer yaratan çiftçimize değer katıyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Süpermarket ve Petshop

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler