ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.gon.com.tr

GÖN DERİ ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ

KARŞIYAKA MAHALLESİ, HAYMANA YOLU BULVARI 11/A GÖLBAŞI Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0407088549700001

Vergi No: 4070******

İşletme Adı: GÖN DERİ ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Gön Deri

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.12.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ticimax.androidbase.gonderi&pli=1

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/g%C3%B6n-deri/id1616487911?l=tr

Kep Adresleri: goncanta@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Firmamız 1980 yılından bu yana ayakkabı, bot, çizme, çanta, kemer, cüzdan gibi ürünlerin üretimini ve satışını yapmaktadır. Yılların kazandırmış olduğu tecrübesiyle güncel koleksiyonlar hazırlayıp müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. GÖNDERİ®, gençlere ve kendisini genç hissedenlere, modayı sonuna kadar yaşayabilecekleri güncel tasarımlı özel koleksiyonlar sunar. GÖNDERİ® ürünlerinde ağırlıklı olarak doğal deri ve 1. Kalite yardımcı malzemeler kullanmaktadır. GÖNDERİ® ürünlerinde hiçbir şekilde egzotik hayvan ( Timsah, Yılan, Domuz, Anakonda vb.) derisi kullanılmamaktadır. Kullanılan deri ve yan malzemelerde insan sağlığına zararlı ve doğa karşıtı hiçbir madde yoktur. GÖNDERİ® her zaman %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Türkiye’nin en seçkin e-ticaret sitelerinde ve www.gon.com.tr resmi web sitesi ile Türkiye’nin her yerine online satış hizmeti vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler