ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.balistikmarket.com

SOPMOD DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÜNEŞEVLER MAHALLESİ 133.CADDE 9/3 ALTINDAĞ Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0774069682400001

Vergi No: 7740******

İşletme Adı: SOPMOD DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 31.12.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: sopmoddanismanlik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2017 Nisan ayında kişisel güvenlik ve üst seviye taktiksel ürünler sunabilmek adına BalistikMarket.com hizmete başlamıştır. Uzun bir süre çeşitli savunma ve güvenlik şirketlerinin bünyesinde çalışan BalistikMarket.com bu gün Sopmod Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi tarafında nişletilmektedir. Şu an ülkemizde çevrimiçi mağaza olarak faaliyetlerini geliştirerek sürdürmeye devam etmektedir. Bugün BalistikMarket.com sitesinin ürünleri kendi distribütörlükleri ve çeşitli firmaların bayilikleri ile sağlamaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler